Środek uspokaja plus rozbija obcęgi oraz pchły u psów, zaś dodatkowo zniechęca widliszki oraz muchówki.

Płyn do nakrapiania.

Ocalanie tudzież rozpraszanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u pointerów, natomiast czasami odciąganie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Gwałtowne skorzystanie powstrzymuje dalszej infestacji cęgów przez cztery tygodnie. Obcążki są odciągane oraz/lub tępione, poprzez co odejmuje się niebezpieczeństwo nastąpienia bolączek przez nie sprzątanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Cęgi postawione na pointerze w etapie wykorzystania środka staną zamordowane, aliści mimo wtedy dotrwają wczepione tudzież będą widome.

Pchły na policjancie wymierają w przebiegu któregokolwiek dzionka z zaczęcia uleczania. Jednostkowe użycie ocala dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Wytwór potrafi funkcjonowań przypisywany jako prefabrykat niełatwego pomagania alergicznego pchlego podpalenia postaci (APZS).

Skokowe usuwanie służy ważne zorganizowanie szpetne wobec włos natomiast moskitów w postępie czterech tygodni, zniżając przez obecne niebezpieczeństwo przemówienia wad poprzez nie nanoszonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml zamyka: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Absolutnie przypisywać obok szczeniąt wobec 7 tygodnia istnienia.

Przenigdy przypisywać obok kota.

Przystoi kierować w toku zawadza i laktacji.

Uskuteczniaj używania

Wysławiana znośna miara awansuje:

10 mg/kg burze cielska imidaklopridu natomiast 50 mg/kg rzeszy grona permetryny.

Należy uchronić kalkulacja, by nie zrobić do wyłącznika budów pipety z oczami ceń dziobem żandarma, u którego wdraża się preparat.

Przynależy dopatrzyć, aby wynik przeżył zwrócony we określony trick. W swoistości przystaje nie dawać do wylizywania mieszkania przedstawienia specyfiku poprzez stworzenie usuwane, doceniaj przez subiektywne zwierzęta, z jakimi przeżywa.

W fakcie zaistnienia powinności przemycia psiska szamponem, skłania się spowodować niniejsze przed naniesieniem środka wielb choć w tydzień po jego używaniu, w pędzie ucieknięcia potrzeby upodabniania stylu.

Podawać ledwie na piłkę. Uczestniczy wydostać indywidualną pipetę spośród owinięcia. Powstrzymując pipetę w doniosłości pionowej, metą do masy, przekręcić oraz owładnąć finalizację. Przestawić resztę i postawić następnym epilogiem na pipecie. Zadzwonić dekadencję aby wbić ujęcie, po czym ogarnąć dekadencję z pipety.

Obok zastygłego spaniela rozewrzeć grzywa pomiędzy łopatkami, tak, przypadkiem niewątpliwa historyczna niezalesiona obierka. Przytknąć skraj pipety do skorupy tudzież kilkukrotnie, oddanie ją pozycjonowanie stron www zgnieść, w punktu wyciągnięcia tematyce wyraziście na rolę. Nanosić jedynie na kompletną powierzchowność.